Dzisiaj nasze Warsztaty Terapii Zajęciowej odwiedziła młodzież, która przyjechała do nas na rowerach wraz z księdzem Krzysztofem z Parafii św. Jerzego w Gliwicach-Łabędach oraz opiekunami.
Wspólnie spędziliśmy bardzo miłe chwile – rozegraliśmy pełen emocji mecz na boisku, przy którym towarzyszyła nam muzyka i wspaniała atmosfera.
Nie zabrakło także wspólnego grilla oraz słodkiego poczęstunku.
To był dzień pełen uśmiechu, integracji i dobrej zabawy.
Dziękujemy za odwiedziny i wspólnie spędzony czas!
- smart
- smart
- smart























































































































































































