Pielgrzymka do Rud

W sobotę 4.10.2024 odbyła się Diecezjalna pielgrzymka Pracowników i Wolontariuszy Caritas Diecezji Gliwickiej do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach.

Był to czas wyjątkowy, pełen refleksji, duchowości i wspólnej modlitwy.  Wspólnie prosiliśmy o siłę, zdrowie i Opiekę Matki Bożej.